Pakalpojumi

Matu griezums

Matu griezums


Mūsu augsti kvalificēti un pieredzējušie barber meistari sāk servisu ar rūpīgu konsultāciju pirms matu griešanas. Tas viss ir darīts lai iegūtu saprašanu par Jūsu vēlamo stilu un nodrošinātu, ka esat apmierināti ar piedāvātiem pakalpojumiem.

Groomings


Šis pakalpojums ir paredzēts matu griezuma uzturēšanai ideālā stāvoklī. Ātra korekcija sniegs svaigu matu griezumu un pārliecību par sevi.

Matu mazgāšana un veidošana


Protams, jebkurš matu griezums mūsu salonā sākas ar galvas mazgāšanu, taču ir reizes, kad matu griezums nav nepieciešams, un Jums vajag tikai atsvaidzināties pirms svarīgas tikšanas. Šis pakalpojums ir paredzēts tieši šādiem gadījumiem! Mēs nomazgāsim Jūsu matus un izveidosim piemērotu stilu.

Bērnu matu griezums (5-12 g.v.)


CUT EDGE specializējas matu griešanā jauniem kungiem. Ja jūs meklējat vietu, kur taisa foršus matu griezumus jauniem kungiem, mēs esam tā vieta, kur jūsu janietis saņems unikālu pieredzi, kāda ir pieiejama pieaugušiem vīriešiem.

Bārda

Skūšana ar karstiem dvieļiem


Sejas skūšana, izmantojot tradicionālu atvērtu asmeni, karstos un aukstos dvieļus. Mēs izmantojam īpašas eļļas pirms skūšanās un karstos dvieļus, lai sagatavotu ādu tuvai skūšanai ar asu asmeni, un pēc tam uzklājam mitrinātāju pēc skūšanās un karstos dvieļus pilnīgai relaksācijai. Auksti dvieļi tiek izmantoti servisa beigās , lai savilktu poras un noturētu mitrumu.

Bārdas korekcija


Bārdas skūšanās pakalpojums tiek veikts ar mitru skūšanu ar karstu dvieli vai sausu skuvekli (šeiveri), pēc klienta pieprasījuma. Šeivers ir vecās skolas elektriskais skuveklis, ko vīrieši izmanto ikdienas sausai skūšanai, bez putām, bez želejas vai ūdens. Šeivers noņem rugājus ne sliktāk kā skuveklis. Skuvekļa grils parasti ir izgatavots no sudraba, kas samazina kairinājuma, ādas apsārtumu vai mikro griezumu iespējamību.

2 in 1

Matu griezums un bārdas korekcija


Katrs CUT EDGE matu griezums sākas ar detalizētu konsultāciju, lai izprastu jūsu prasības un pielāgotu jūsu stilu. Jūs izvēlaties klasisku vai modernu stilu, un mēs darīsim to, ko vēlaties. Bārdas pakalpojums sākas ar karstu dvieli, lai sagatavotu bārdu pirms skūšanās. Pēc skūšanās auksts dvielis tiek izmantots poru aizvēršanai un sejas mitrināšanai.

Matu griezums un karstā skūšana


Mūsu matu grezums un karstā skūšanas serviss ir izcila greznība Vīriešiem, kuri meklē perfektu matu griezumu un svaigi noskūtu seju.

Matu griezums un bārdas korekcija ar mašinīti


Mēs piedāvājam Jums izvēlēties īsu matu griezumu (vienā garumā) vai klasisku īsu matu griezumu aizmugurē un sānos. Mūsu apmācītie meistari izmanto matu griešanas mašīnas profesionāliem augstas kvalitātes matu griezumiem vai tikai griezumiem aizmugurē un sānos. Pakalpojumā nav iekļauts matu griezums ar šķērēm. Bārdas skūšanās pakalpojums tiek veikts ar mitru skūšanu ar karstu dvieli vai sausu skuvekli (šeiveri), pēc klienta pieprasījuma. Šeivers ir vecās skolas elektriskais skuveklis, ko vīrieši izmanto ikdienas sausai skūšanai, bez putām, bez želejas vai ūdens. Šeivers noņem rugājus ne sliktāk kā skuveklis. Skuvekļa grils parasti ir izgatavots no sudraba, kas samazina kairinājuma, ādas apsārtumu vai mikro griezumu iespējamību.

Matu griezums ar mašinīti un karstā skūšana


Mēs piedāvājam Jums izvēlēties īsu matu griezumu (vienā garumā) vai klasisku īsu matu griezumu aizmugurē un sānos. Mūsu apmācītie meistari izmanto matu griešanas mašīnas profesionāliem augstas kvalitātes matu griezumiem vai tikai griezumiem aizmugurē un sānos. Pakalpojumā nav iekļauts matu griezums ar šķērēm.Mēs izmantojam īpašas eļļas pirms skūšanās un karstos dvieļus, lai sagatavotu ādu tuvai skūšanai ar asu asmeni, un pēc tam uzklājam mitrinātāju pēc skūšanās un karstos dvieļus pilnīgai relaksācijai. Auksti dvieļi tiek izmantoti servisa beigās , lai savilktu poras un noturētu mitrumu.

TĒVS UN DĒLS


Tēvs ir tas, kuram jaunie kungi pievērš īpašu uzmanību un kura rādīšana ar lielisku piemēru ir labākais veids, kā izaudzināt patiesu vīrieti. Mēs piedāvājam īpašu Tēva un Dēla pakalpojumu, kas ietver matu griešanas pieredzi tēvam un dēlam par īpašu cenu, jo mēs vēlamies mudināt rādīt labus piemērus jaunajai paaudzei, kas tuvākajā nākotnē kļūs par patiesiem kungiem.

Esat gatavi rezervēt tikšanos?